O firmie

dowiedz się więcej o naszej firmie

Jesteśmy małą firmą rodzinną, działającą lokalnie w granicach miasta Grodziska Mazowieckiego, od 2006 roku zajmującą się wyłącznie budownictwem mieszkaniowym, lubianą przez Klientów ze względu na jakość domów, które budujemy ale i docenianą za inwestycje prowadzone w oparciu o wyłącznie własny kapitał (nie wspieramy się kredytami, a w efekcie nasze inwestycją zawsze zostają ukończone bez żadnych komplikacji dla Klientów).
Obecnie realizowana inwestycja przy ulicy Na Laski 53 jest naszym szóstym przedsięwzięciem tego typu. W sumie pobudowaliśmy już ponad 150 segmentów!

Wznoszone przez TOP INVESTMENT Sp. z o.o. budynki, doprowadzamy do stanu tzw. „deweloperskiego”, realizując budowę według technologii tradycyjnej:

Budynki osadzane są na ławach i na podstawie z bloczków betonowych (całość wnika w ziemię na -140cm, a więc poniżej poziomu przemarzania), przy zachowaniu wszelkich niezbędnych izolacji pionowych i poziomych.

Przykładamy dużą wagę do energooszczędności naszych produktów – budynki są budowane z Porothermu (pustak ceramiczny z pióro wpustem) o gr. 25 cm lub betonu komórkowego SOLBET i ocieplane styropianem o gr. 18 cm, co daje wraz z tynkami mur zewnętrzny o grubości blisko pół metra. 

Ponadto stolarka okienna, to najnowsze i najbardziej energooszczędne okna wyposażone m.in. w zespoły trzech szyb (szyba/komora powietrzna/szyba/ komora powietrzna/szyba) produkowane przez renomowane firmy VATREX lub DRUTEX. 

Do ogrzewania montujemy energooszczędne kotły kondensacyjne z wbudowanym zasobnikiem C.W. (Immergas Zeus Victrix 24kW). 

Cała inwestycja jest finansowana ze środków własnych Spółki, bez angażowania kapitałów pochodzących z kredytu, co – jak mam nadzieję – da Klientom komfort bezpieczeństwa i pewność ukończenia inwestycji.

Lokale są  „bezczynszowe” (własność hipoteczna) – nie ma żadnych opłat miesięcznych wspólnotowych, spółdzielczych ani żadnych innych. Właściciel pokrywa wyłącznie opłaty za zużyte media (prąd, woda, gaz) odprowadzając opłaty bezpośrednio do ich dostawców (PGE, PGNiG, ZWiK). Wszystkie media są już podłączone do segmentów (prąd, gaz, woda i kanalizacja miejska).

W standardzie są ogrzewania podłogowe w części kuchennej, holu oraz łazienkach. 

Teren wokół budynków jest utwardzony kostką betonową.

Tyły posesji (ogródków przy tarasowych) są ogrodzone i rozgrodzone. 

Wewnątrz segmentów wykonana jest pełna instalacja elektryczna, okablowanie alarmowe (czujki ruchu + czujniki udarowe w oknach), antenowe (z wyprowadzeniem kabli na dach) i telefoniczne.

Tynki wewnętrzne oddawane są w stanie umożliwiającym ostateczne ich pomalowanie kolorem docelowym bez konieczności przeprowadzania kosztownych szlifowań. Stosujemy tynki wewnętrzne gipsowe uznanej firmy o światowej sławie KNAUF

 

    Sprzedamy Ci dom o jakim marzyłeś…